Jak postrzegam to czym się zajmuję?

Dobry projekt budzi określone emocje, przekazuje treść tak, aby została zapamiętana. Aby trafić do określonego odbiorcy pracę z każdym zleceniem rozpoczynam od dokładnego zbadania jakich środków użyć, aby osiągnąć zamierzony cel. Grafika jest moją pracą, ale co najważniejsze pasją oraz sposobem na życie. Traktuję ją odpowiedzialnie, podchodząc do zleceń z dużym zaangażowaniem. Każdy projekt to także nowe wyzwania, świeże pomysły, kreatywne rozwiązania oraz zdecydowany brak nudy i szablonowego podejścia.

image_circle
Koszt wykonanej pracy zawsze zależny jest od rodzaju zlecenia, dlatego też każda wycena wykonywana jest indywidualnie.
image_circle
Termin wykonania projektu ustalany jest w zależności od jego specyfikacji. Szczegóły zostają sprecyzowane przed rozpoczęciem prac.
image_circle
Po ustaleniu szczegółów zlecenia przygotowuję kilka wstępnych propozycji (zwykle 2-4), spośród których dopracowany zostaje wybrany projekt.
image_circle
Ciągła wymiana uwag i komentarzy prowadzi do osiągnięcia najlepszego rezultatu - produktu estetycznego oraz realizującego założone funkcje.

DOŚWIADCZENIE

Swoje umiejętności doskonalę od wielu lat. Wiedza teoretyczna połączona z ponad trzyletnim doświadczeniem na stanowisku grafika kreatywnego w agencjach reklamowych pozwalają mi podejść do zagadnień w sposób profesjonalny. Podczas swojej pracy współpracowałem z różnymi, często wymagającymi klientami. Zdobyte doświadczenie nieustannie wzbogacam – zależy mi na ciągłym rozwoju. Poszerzam horyzonty, chłonę wiedzę, śledzę branżowe trendy. Dzięki temu wciąż rośnie grono zadowolonych klientów.

UMIEJĘTNOŚCI

Photoshop
85% Complete
Illustrator
75% Complete
InDesign
70% Complete
Cinema 4D
25% Complete
After Effects
25% Complete